DAUGAVPILS - PASAULES SNŪKERA GALVASPILSĒTA

 

Šī gada 27. novembrī Daugavpilī tika atklāts Latvijā pirmais notiekošais Pasaules čempionāts snūkerā 2013 amatieriem. Pasākums kopā pulcē 240 dalībniekus no 52 pasaules valstīm.

Latvijas Republikas Biljarda Federācijas valdes loceklis Sergejs Koļcovs uzsver: „Tas ir unikāls gadījums šī sporta veida vēsturē, kad Latvijai pirmo reizi tiek piešķirta iespēja rīkot Pasaules čempionātu snūkerā. Potenciālā auditorija, kam interesē snūkers vai kas nodarbojas ar snūkeru, un kas tiks uzrunāta pasaulē, ir vairāk nekā 1 miljons cilvēku. Esam gandarīti par mums izrādīto uzticību!”

Valstis, kurās aktīvi tiek spēlēts snūkers, ir Lielbritānija, Ķīna, Indija, Pakistāna, Īrija, Skotija, Velsa, Austrālija, Jaunzēlande, Menas sala, Šrilanka, Taizeme, ASV, Argentīna un Krievija. Pasaules čempionāta laikā šo valstu iedzīvotāji īpašu uzmanību pievērsīs Latvijai.

„Svātrai” tika gods dziedāt šī pasaules līmeņa pasākuma atklāšanā.

 

Fotomateriālu skat mūsu fotogalerijā un video skat.  http://www.ibsfnews.com/  sadaļā IBSF Video's , kā arī: http://www.youtube.com/watch?v=hd5yGmAdx34