Koncerts “TALKA MANA, LIELA TALKA”

 

12.septembrī plkst. 18.00 aicinām visus uz Indijas vīriešu deju grupas, Zanes Šmites un "Svātras" neaizmirstamu koncertu “TALKA MANA, LIELA TALKA”! Pēc koncerta indiešu un latviešu tautas spēles un rotaļas!

Koncertā piedalās:
Charu Castle fonda folkloras deju grupa (Indija)
Etnomuzikoloģe Zane ŠMITE
Folkloras dziesmu un deju kopa “SVĀTRA”

Charu Castle fonds saglabā un attīsta Indijas kultūras mantojumu gan Indijā, gan pārstāvot Indiju festivālos un pasākumos dažādās pasaules valstīs. UNESCO atzinīgi ir novērtējusi fonda darbību Indijas kultūras mantojuma saglabāšanā.
Koncertā piedalīsies vīriešu deju grupa, kura izpildīs Indijas Pundžabas reģiona vīriešu tautas dejas tradicionālo mūzikas instrumentu pavadījumā.
Unikālas balss īpašniece Zane Šmite ir dziedājusi grupās „Iļģi”, „Lidojošais paklājs”, „Rīsa zvejnieki”, „Trio Šmite Kārkle Cinkuss”. Ir daudzu grupu un izpildītāju vokālā pedagoģe. Zanes skaistā balss dzirdama neskaitāmos CD („Vairas dziesmas”, „Šūpuļdziesmas”, „Rāmi, rāmi”, „Skatiens”, „No zobena saule lēca” u.c.).

Folkloras dziesmu un deju kopa “Svātra” darbojas Daugavpils Latviešu kultūras centrā. Izpilda Latgales reģionam raksturīgās dziesmas un dejas.

RUDENĀJU DANČI plkst. 19.30 – 21.00
Ikviens varēs saņemt pozitīvu lādiņu, ko dod kopā darbošanās, piedaloties gan indiešu , gan latviešu tautas spēlēs un rotaļās.

FOTO GALERIJA