SVĀTRA 14.SEPTEMBRĪ KONCERTĒJA RĪGAS SPĪĶEROS

 Folkloras un deju kopa SVĀTRA 2013.gada 14.seprembrī aicināja visus savus fanus ammeklēt Latvijas Lauksaimniecības universitātes rīkoto pasākumu "Lauki ienāk pilšetā", kas notika Rīgā, Spīķeros.

Nāciet, izbaudiet, iemīliet....

2013. gada 14. septembrī Rīgā, Spīķeru kvartālā un jaunajā promenādē pie Daugavas notika vērienīgs pasākums „Lauki ienāk pilsētā”. Pasākuma vadmotīvs – Latvijā audzis, Latvijā ražots un pārstrādāts Latvijas produkts.

Pasākums tika rīkots, lai radītu interesi par dzīvi un darbu laukos, lauksaimniecības un lauku attīstības iespējām, to daudzveidību, tradicionālu un netradicionālu saimniekošanu un efektīvu resursu izmantošanu, atklātu lauksaimniecības nozaru daudzveidīgās iespējas, ieinteresētu par kvalitatīvu dzīves telpu laukos, informētu par mūsdienu zinātnes un tehnoloģiju sasniegumiem zemkopības un lauku attīstības nozarēs, iesaistītu apmeklētājus aktivitātēs.

Pasākuma ietvaros tika organizēta arī „Govju parāde”- govju skaistumkonkurss. Demonstrējuma mērķis bija parādīt, kādas piena šķirņu un to krustojumu govis ir Latvijas lauku saimniecībās.

Katru stundu uz lielās svētku skatuves notika nozaru dižošanās, kuru kuplināja dažādi mākslinieki no visas Latvijas.  Lopkopības dižošanās stundā, pasākumu ar savu priekšnesumu  bagātināja Latviešu kultūras centra folkloras kopa „Svātra”.

 Vairāk informācijas www.laukiienakpilseta.lv.