Tradīciju mājā būs apskatāma austo darbu izstāde “Ceļš”

 

Vienības nams aicina uz Intas Uškānes un Olgas Kuzminas austo darbu izstādes “Ceļš” Tradīciju mājā Rīgas ielā 22a, Daugavpilī (ieeja no Saules ielas puses) atklāšanu 2.10.2020 plkst. 12.30.
Inta Uškāne un Olga Kuzmina ir rokdarbnieces, kuras aktīvi darbojas biedrībā “Raxtu sēta”, kas apvieno tos, kam aušana ir sirdslieta. Aušanas prasmes viņas sāka apgūt 2016. gadā  Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas “Saules skola” organizētajos kursos pie tekstilmākslinieces Dignas Gordijenko.

Šajā ekspozīcijā ir iespējams aplūkot Intas Uškānes darinātās somiņas un  grīdas celiņu kolekciju “Četru stihiju ceļi: Zemes ceļš, Ūdens ceļš, Uguns ceļš, Gaisa ceļš” un Olgas Kuzminas austos grīdas celiņus, linu šalles, dekoratīvos spilvenus u.c. tekstilizstrādājumus.

Izstādes atklāšanā ar savu muzikālo sniegumu piedalīsies koklētājs Ansis Jansons. Ansis Jansons vada savu kokles spēles studiju “Kokļu mežs”. Pēdējo gadu laikā ir gājis cauri dažādiem mūzikas stiliem: sākot no tradicionālās kokles spēles līdz elektroniskajai mūzikai. Apmeklētāji varēs dzirdēt koklētāja muzikālās pieredzes atspoguļojumu.

Atklāšanas pasākuma laikā notiek filmēšana un fotografēšana, iegūtie foto un videomateriāli var tikt publicēti.
 
Izstāde būs apskatāma līdz 30.10.2020 no otrdienas līdz sestdienai plkst. 11.00-18.00.