Eh, kas tas bija par piedzīvojumu kopā ar Danču Krātuve!

Ir tapis video par to, cik radoša procesa rezultātā veidojas "Danču krātuve". Veidotāju vidū ir arī svātrieši.

13.septembrī tiekamies Juzefovas parkā!

2020.gada 13.septembrī Folkloras dziesmu un deju kopa "Svātra" dosies uz Juzefovas parka festivālu Naujenes novadā. Tiekamies!

Tradīciju māja aicina!

VIENĪBAS NAMĀ TRADĪCIJU MĀJĀ, Rīgas ielā 22A, Daugavpilī (ieeja no Saules ielas)

NODARBĪBAS SEPTEMBRĪ

Savu darbību uzsākusi "Tradīciju māja"

2020.gada 6.augustā ar izstādes "Svilpaunieki Plus" atklāšanu savu drabību ir uzsākusi Tradīciju māja, kas atrodas Vienības nama telpās (ieeja no Saules ielas puses).

FOTOGRĀFIJAS NO ATKLĀŠANAS PASĀKUMA  (Paldies Svetlanai Pokulei par fotogrāfijām)

"Svātra" piedalījās mūzikas ierakstā "Danču krātuvei"

3.augustā "Svātra" piedalījās "Danču krātuvei" paredzētās danču mūzikas ierakstu trapšanā!

Tradīciju mājā apskatāma izstāde "Svilpaunieki Plus”

Daugavpils Latviešu kultūras centrs aicina apskatīt Ingas un Aleksandra Maijeru veidoto māla mūzikas instrumentu izstādi “Svilpaunieki Plus” Vienības namā TRADĪCIJU MĀJĀ Rīgas ielā 22a, Daugavpilī (ieeja no Saules ielas).
 

Vienības namā darbību sāk TRADĪCIJU MĀJA

2020. gada 6. augustā plkst. 17.00 Daugavpils Latviešu kultūras centrs Vienības namā Daugavpilī atver durvis jaunas kultūrtelpas – TRADĪCIJU MĀJAS darbībai. Tās izveides misija ir tradicionālās kultūras vērtību popularizēšana, saglabāšana un nodošana nākamajām paaudzēm. Tradīciju mājā, praktiski darbojoties, piedaloties meistardarbnīcās un nodarbībās, varēs izzināt latviešu tautas tradīcijas. Tur tiks svinēti tradicionālo gadskārtu svētki, rīkotas amatniecības darbnīcas, tautas mūzikas instrumentu spēles apmācība un notiks saspēle ar citiem tautas muzikantiem, notiks semināri par latviešu tradicionālajiem svētkiem, godiem, spēlēm, rotaļām, dančiem, tradicionālo danču vakari, sarunu vakari un diskusijas par nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanu un pārmantošanu. Tur varēs iepazīt arī kulināro mantojumu.

Saulgrieži ar folkloras kopu "Svātra"

21.jūnijā plkst. 21.21 A.Pumpura skvērā visi tiek aicināti uz pasākumu „Saulgrieži ar folkloras kopu „Svātra”.

"Svātra" garākajā gadsimta Līgo dziesmā

To ir jādzird! Tā skan, kad LR2 akcijā Garākā Līgo dziesma apvienojas 20 grupas. "Svātra" un Daugavpils saka paldies par iespēju būt kopā! Līgo!

ATCELTS!!! Saulgriežu gaidīšanas vakars

Š.g. 19. martā plkst. 18.00 Daugavpils Latviešu kultūras centrs aicina apmeklēt Saulgriežu gaidīšanas vakaru Vienības nama Tradīciju mājā Rīgas ielā 22a, Daugavpilī (ieeja no Saules ielas puses).