X DAUGAVPILS STARPTAUTISKAIS FOLKLORAS FESTIVĀLS

 

No 2014. gada 31. janvāra līdz 2014. gada 2. februārim Daugavpilī notiks X Daugavpils Starptautiskais folkloras festivāls.

Festivāla moto: Katrai ziemai sava vasara.

Festivāla mēķis: Popularizēt tradicionālo latviešu un cittautu kultūru, attīstīt, pilnveidot un kopt folkloras kopu, etnogrāfisko ansambļu tradīcijas, tādējādi nodrošinot kolektīvu darbības nepārtrauktību.

Festivālu rīko: Daugavpils Kultūras pārvalde sadarbībā ar Latviešu kultūras centru un folkloras kopu „Svātra”.

Dalībai festivāla koncertos, jaunu zināšanu apguvei meistarklasēs, aizrautīgai sadancošanai un sadziedāšanai tiek aicinātas gan Latvijas, gan ārzemju folkloras kopas, kuras kopj un popularizē savas vietējās tradīcijas.

Aicinām parādīt sevi, iepazīt jaunas kultūras, tradīcijas un cilvēkus, izbaudīt Daugavpils viesmīlību, apskatīt vēl neredzētas vietas un lietas, kā arī gūt enerģiju turpmākajiem darbiem un iecerēm!

Lai izdotos aizraujošas un neaizmirstamas brīvdienas, organizatori piedāvā festivāla dalībniekiem apmeklēt Daugavpils Marka Rotko mākslas centru, Daugavpils Māla mākslas centru, Krievu kultūras centru, Daugavpils novadpētniecības un mākslas muzeju, Latviešu māju un citus kultūras un tūrisma objektus bez maksas vai ar īpašām atlaidēm.

Sīkāku informāciju par dalības nosacījumiem skat. festivāla nolikumā.

Uz tikšanos Daugavpilī!

Sīkāka informācija: Folkloras kopas „Svātra” vadītāja Sarmīte Teivāne, tel.:  +371 29118992